Sjabloon:Meditatieleraar: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 30: | Regel 30: | ||
|- | |- | ||
|[[Sayagyi U Ba Khin]] | |[[Sayagyi U Ba Khin]] | ||
|- | |||
|[[Thich Nhat Hanh]] | |||
|- | |- | ||
|[[Webu Sayadaw]] | |[[Webu Sayadaw]] |
Huidige versie van 23 nov 2022 om 09:48
Categorie indeling |
---|
Home |
Meditatie |
Sub categorieën Meditatie |
Boeddhistische meditatie |
Meditatieleraar |
Meditatieleraar |
Gautama de Boeddha |
Mahasi Sayadaw |
S.N. Goenka |
Sayagyi U Ba Khin |
Thich Nhat Hanh |
Webu Sayadaw |
Ledi Sayadaw |