Welkom bij Dharma-Lotus
Welkom bij Dharma-Lotus. Wij zijn 6 leraren, ieder met een eigen centrum, die zich verenigd voelen binnen de boeddhistische Kum-nye visie. Onze visie, en daarmee alles wat wij aanbieden, ligt in de Satipaṭṭhana Sutta waarin de basis van de boeddhistische filosofie wordt uitgelegd. Kort samengevat houdt dit in: "Kom in Balans en Blijf in Balans. Wat wij dus aanbieden zijn de omstandigheden waarin jij in Balans kan komen, en zo mogelijk blijven. Op deze site zie je uitgebreide achtergrond artikelen over datgene wij doen. natuurlijk ben je ook in één van onze centra welkom. |
Boeddhisme | Energetisch lichaam | Massage | Meditatie | Reiki | Reizen | Tantra | Voeding | Winkel | Yoga | Dharma-Lotus |
Programma 2024 (Ekãyano)Het cursusprogramma voor Ekãyano 2024 is rond. 13 activiteiten met daartussen ruimte voor Individuele retraites.
|
Individueel Verblijf (Ekãyano)Maak je eigen individuele retraite, minimaal 3 nachten. Trek je terug in rust en stilte voor een mini retraite. Dit kan met een stukje begeleiding of helemaal individueel.
|
Dharma-Talks, lezingen op FilmVeel van de onderwerpen op deze wiki hebben we ook verduidelijkt op film. Deze staan op een aparte site: Dharma-Talks.
|
Kum-nye Tantra Thema dag (Breda)Elke dag een eigen thema bezien vanuit de Boeddhistische Kum-nye Tantra
|
Boeddhistische Massage Technieken (Breda)Massage bezien vanuit de Boeddhistische Kum-nye
|
Cursus Mindfulness (Ekãyano)De Boeddhistische mindfulness geheel uitgelegd en beoefend.
|
4 Daagse Samadhi meditatie retraite (Ekãyano)Leer en beoefen de boedhistische inzicht-meditatie techniek zoals hij uitgeschreven staat in de Satipatthãna-sutta. Zowel zit-, sta- als loop-meditatie en mindfulness training en elke dag een Dharma-lezing.
|
11 Daagse Vipassana meditatie retraite (Ekãyano)Leer en beoefen de boedhistische inzicht-meditatie techniek zoals hij uitgeschreven staat in de Satipatthãna-sutta. Zowel zit-, sta- als loop-meditatie en mindfulness training en elke dag een Dharma-lezing.
|
Dharma-dagen (Ekãyano)De Boeddhistische filosofie in 4 dagen.
|
In de voetsporen v/d Boeddha (India & Nepal)Reis mee op deze Boeddhistische pelgrimage langs de plaatsen waar Gautama de Boeddha 2.500 jaar geleden leefde.
|
In de voetsporen v/d Boeddha (Sri-Lanka)Een actieve wandelvakantie met veel aandacht voor Mindfulness en de Boeddhistische filosofie.
|
Titel | aantal pagina's | Prijs |
---|---|---|
De Energetische Mens | 112 | €10,= |
Handboek Kum-nye Tantra | 157 | €10,= |
Werkboek Kum-nye Tantra | 181 | €10,= |
Boek van Tantra; hand- en werkboek en bijlagen | 338 | €20,= |
Boek van Reiki I en II | 225 | €10,= |
Boek van Reiki III, Mastereditie | 1.250 | €45,= |
Boek van Meditatie | 47 | €15,= |
Biografie Gautama de Boeddha | 62 | gratis |
Ekãyano kookboek deel 1 | 18 | gratis |
Ekãyano kookboek deel 2 | 21 | gratis |
Dharma-Lotus Visie | 14 | gratis |