Vishna oefening: opwaarts liften en Sjabloon:Vishna: verschil tussen pagina's
(Verschil tussen pagina's)
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting |
|||
Regel 1: | Regel 1: | ||
{{Vishna}} | {{#seo: | ||
==Vishna oefening: | |title=Vishna yoga oefeningen uitgelegd in woord en beeld bij Dharma-Lotus | ||
|titlemode=append | |||
|keywords=yoga, Vishna, oefeningen, asana, positie, posities, individueel, individuele, hatha, kum-nye, Dharma-Lotus, Ivar Mol, yogi, leraar, opleiding, cursus, uitleg | |||
|description=uitleg in woord en beeld van tientallen Vishna yoga posities. | |||
}} | |||
{{Poster yoga}} | |||
{| cellpadding="1" class="floatright" style="border: 1px solid #336699; background-color: #fcfbef; padding: 4px; font-size: 85%; margin: 0.5em 0 1.3em 1.4em;" | |||
! style="background-color: #33cccc; text-align: center;" |'''Categorie indeling''' | |||
|- | |||
|[[:Categorie:Dharma-Lotus Wiki|Home]] | |||
|- | |||
|[[:Categorie: Yoga|Yoga]] | |||
|- | |||
[[ | |[[:Categorie:Vishna oefeningen|De Vishna's]] | ||
|- | |||
|[[Yoga opleiding]] | |||
|- | |||
| style="background-color: #33cccc; text-align: center;" | [[File:Rajas dhanurasana.jpg|200px|middle]] | |||
'''Vishna yoga oefeningen''' | |||
|- | |||
||[[Vishna oefening: beginhouding|beginhouding]] | |||
|- | |||
|[[Vishna oefening - Q|Q]] | |||
|- | |||
|[[Vishna oefening: achterover liggen|achterover liggen]] | |||
|- | |||
|[[Vishna oefening: achterwaarts liften|achterwaarts liften]] | |||
|- | |||
|[[Vishna oefening: de benen van de reiger|de benen van de reiger]] | |||
|- | |||
|[[Vishna oefening: de beer draait zich om|de beer draait zich om]] | |||
|- | |||
|[[Vishna oefening: de plank|de plank]] | |||
|- | |||
|[[Vishna oefening: de rol van de egel|de rol van de egel]] | |||
|- | |||
|[[Vishna oefening: de kopstand| de kopstand]] | |||
|- | |||
|[[Vishna oefening: de duikende duikelaar|de duikende duikelaar]] | |||
|- | |||
|[[Vishna oefening: de krommende slang|de krommende slang]] | |||
|- | |||
|[[Vishna oefening: de op- en neergaande duikelaar|de op- en neergaande duikelaar]] | |||
|- | |||
|[[Vishna oefening: de parende slangen|de parende slangen]] | |||
|- | |||
|[[Vishna oefening: de slapende egel|de slapende egel]] | |||
|- | |||
|[[Vishna oefening: de trotse pauw|de trotse pauw]] | |||
|- | |||
|[[Vishna oefening: de vogel zit|de vogel zit]] | |||
|- | |||
|[[Vishna oefening: de volledige Lotushouding|de volledige Lotushouding]] | |||
|- | |||
|[[Vishna oefening: de zit|de zit]] | |||
|- | |||
|[[Vishna oefening: de zwaaiende zwaan|de zwaaiende zwaan]] | |||
|- | |||
|[[Vishna oefening: het buigen van de zwaan|het buigen van de zwaan]] | |||
|- | |||
|[[Vishna oefening: liften van de Lotus|liften van de Lotus]] | |||
|- | |||
|[[Vishna oefening: opwaarts liften|opwaarts liften]] | |||
|- | |||
|[[Vishna oefening: voet in de nek|voet in de nek]] | |||
|- | |||
|[[Vishna oefening: W|W]] | |||
|- | |||
|[[Vishna oefening: wiegen van de gans|wiegen van de gans]] | |||
|- | |||
! style="background-color: #33cccc; text-align: center;" | [[File:Aum Om dark red circle hollow tomato.svg|30px|middle]] | |||
|}<noinclude> | |||
</noinclude> |