Sjabloon:Poster Chakra: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Geen bewerkingssamenvatting Label: Handmatige ongedaanmaking |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
{| cellpadding="2" class="floatright" style="border: 1px solid #336699; background-color: #f7f3d7; padding: 4px; font-size: 90%; margin: 0.5em 0 1.3em 1.4em;" | |||
! style="background-color: #c9e265; text-align: center;" |'''Reis door de Chakra's, de Boeddhistische visie (filmpje)''' | |||
|- | |||
|<youtube service="youtube">https://www.youtube.com/watch?v=uIsIkK7Bawk"</youtube> | |||
|- | |||
|* van 7 tm 15 juli op Boeddhistisch retraitecentrum Ekãyano | |||
|- | |||
|* in Noord-Frankrijk, 35 uur rijden vanaf Breda/Eindhoven | |||
|- | |||
|* maximaal 8 deelnemers | |||
|- | |||
|*700,= p/p all-in | |||
|- | |||
|* [https://www.ekayano.nl/reis-door-de-chakras zie hier alle informatie op de site van Ekãyano] | |||
|} |
Versie van 9 mei 2023 11:33
Reis door de Chakra's, de Boeddhistische visie (filmpje) |
---|
* van 7 tm 15 juli op Boeddhistisch retraitecentrum Ekãyano |
* in Noord-Frankrijk, 35 uur rijden vanaf Breda/Eindhoven |
* maximaal 8 deelnemers |
*700,= p/p all-in |
* zie hier alle informatie op de site van Ekãyano |