Dharma-Lotus is een boeddhistische organisatie met 6 vestigingen in Nederland en een | retraitecentrum (Ekãyano) in Noord-Frankrijk | Mail.png | WA-logo.png | Abonneer op onze Nieuwsbrief

Boeddhistische Massage Technieken: verschil tussen versies

Naar navigatie springen Naar zoeken springen
 
(2 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven)
Regel 25: Regel 25:
==Thema's en data==
==Thema's en data==


===Zondag 03 december | Vedische massage===
Deze workshop is géén Tantra maar Sweda, je bent dus gewoon gekleed op het gemasseerde lichaamsdeel na.
Iedereen kan masseren en met een paar handgrepen gaat het alleen maar beter. In plaats van een langdurige cursus bieden we losstaande workshops aan, steeds met een ander thema gebaseerd op het energetische systeem van de mens.


De Vedische Massage bestaat uit 2 onderdelen. Het vederlicht aanraken van de huid zodat er schokjes ontstaan en het lichaam zelf in beweging komt met contractie en spierspanning en -ontspanning.
Je kunt aan 1 workshop meedoen of aan meerdere, maar elke workshop is een afgerond geheel. De workshop is toegankelijk voor ervaren en onervaren mensen, koppels en individuen.
Daarnaast is ook het trillen, pulseren en wiegen van het lichaam onderdeel van de Vedische Massage. Op 3 december gaan we beide beoefenen.


<youtube service="youtube">"https://youtu.be/scQYnmWjyzE"</youtube>
===14 december: Tok-Sen===


===Overige data 2023/2024===
Met een houten "hamer en beitel" tik je over de energiebanen, spieren, aanhechtingen en knopen. Er zijn meerdere methoden en technieken om dit te doen en als je reeds massage ervaring hebt is de basis prima in een dage te leren.


*03 december 2023 - Vedische Massage
===22 februari: de Sen-lijnen===
*18 februari 2024 - Hoofd, voeten, handen
 
*24 maart 2024 - Energiebanen
Meridianen zijn ingewikkeld in hun ligging en heel specifiek in hun gebruik, je kan ze niet eenvoudig toepassen in een massage. Sen-lijnen daarentegen zijn logisch, makkelijk te vinden en eenvoudig te gebruiken. Prima te leren op één dag.


==Dagschema==
==Dagschema==
Regel 61: Regel 61:
* de dag is van 09:15 - 16:00 uur
* de dag is van 09:15 - 16:00 uur
* maximaal 8 deelnemers per keer
* maximaal 8 deelnemers per keer
* 90,= p/p inclusief lunch  
* 100,= p/p of 175,= p/s inclusief lunch  
* [https://www.ivarmol.nl/massage-workshop| kijk hier voor meer informatie]
* [https://www.ivarmol.nl/massage-workshop| kijk hier voor meer informatie]
* [https://www.ivarmol.nl/inschrijfformulier-cursus| aanmelden kan hier]
* [https://www.ivarmol.nl/inschrijfformulier-cursus| aanmelden kan hier]
* [mailto:ivar@dharma-lotus.nl Neem contact op via e-mail] | Je kan mij ook Whats-appen op: [[Bestand:WA-logo.png|30px|link=https://wa.me/31649768104]]




[[categorie:Ivar in Breda]]
[[categorie:Ivar in Breda]]

Navigatiemenu